Złoty pierścionek z diamentami

  Złoty pierścionek z diamentami

  Złoty pierścionek z diamentami

  9 898,00 zł

  Pierścionek wykonany jest z wysokiej próby 750 białego złota z dodatkiem 2 rodzajów diamentów. Dzięki skupianiu na sobie światła, pierścionek daje efekt rozświetlenia. W centralnej części korony znajduje się brylant otoczony 62 diamentami. Wykonane szlifem brylantowym dodają szyku i elegancji. Białe złoto wspólnie z brylantami tworzy spektakulatny efekt. Możesz poczuć się w nim wyjątkowo. Biżuteria ta jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby. To doskonały wybór na zaręczyny. 

  Nazwa: Złoty pierścionek z diamentami

  Metal: białe złoto

  Próba: 750

  Kamień: diament

  Masa: 0,21 ct

  Barwa: G

  Czystość: SI1

  Kamień: diament

  Masa: 0,21 ct

  Barwa: F-H

  Czystość: SI1

  Średnica obrączki: ok. 3,1 mm

  Średnica korony: ok. 4,2 mm

  Wymiary: 5 mm

  Waga: ok. 2,55 g

  Rozmiar pierścionka: 10-18

  Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

  Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

  Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

  Ilość
  Obecnie brak na stanie

  4 innych produktów w tej samej kategorii: