Złoty pierścionek z diamentami

Złoty pierścionek z diamentami

Złoty pierścionek z diamentami

8 009,00 zł

Pierścionek wykonany jest z wysokiej próby 750 białego złota z 2 rodzajami diamentów. Dzięki skupianiu na sobie światła efektownie rozświetla. W centralnej części korony znajduje się brylant wokół którego skupia się 6 mniejszych diamentów. Takie połączenie daje zjawiskowy efekt. Diamenty wykonane szlifem brylantowym dodają szyku i elegancji. Możesz poczuć się wyjątkowo. Biżuteria ta jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby. To doskonały wybór na zaręczyny.  

Nazwa: Złoty pierścionek z diamentami

Metal: białe złoto

Próba: 750

Kamień: diament

Masa: 0,20 ct

Barwa: G

Czystość: SI1

Kamień: diament

Masa: 0,15 ct

Barwa: G-H

Czystość: SI1

Korona: ok. 3,95 - 1,9 mm

Wysokość: 4,8 mm

Waga: ok. 3,40 g

Rozmiar pierścionka: 10-18

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Ilość
W magazynie

4 innych produktów w tej samej kategorii: