Złoty pierścionek kwiatek z diamentem i rubinami

Złoty pierścionek kwiatek z diamentem i rubinami

Złoty pierścionek kwiatek z diamentem i rubinami

953,00 zł

Złoty pierścionek powstał z wysokiej próby 585 białego złota. Czerwień 6 rubinów i biały diament tworzą kwiat, który dodaje blasku i elegancji. Diament wykonany jest szlifem brylantowym. Pierścionek daje efekt rozświetlenia dzięki skupianiu na sobie światła. Możesz poczuć się wyjątkowo. Biżuteria ta jest doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Model ten idealnie jest idealny na zaręczyny.

Nazwa: Złoty pierścionek z diamentem i rubinami

Metal: białe złoto

Próba: 585

Kamień: diament

Masa: 0,005 ct

Barwa: H

Czystość: I1

Kamień: rubin

Masa: 0,2 ct

Szerokość obrączki: ok. 1,65 mm

Średnica korony: ok. 7 mm

Wysokość: 3,1 mm

Waga: ok. 1,75 g

Rozmiar pierścionka: 10-18

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Ilość
Dostępny

4 innych produktów w tej samej kategorii: