Złoty pierścionek kwiatek z diamentem i szmaragdami

Złoty pierścionek kwiatek z diamentem i szmaragdami

Złoty pierścionek kwiatek z diamentem i szmaragdami

953,00 zł

Złoty pierścionek powstał z wysokiej próby 585 żółtego złota. 6 szmaragdów i diament tworzą kwiatek, który dodaje blasku i elegancji. Diament wykonany jest szlifem achtkant. Pierścionek rozświetla dzięki skupianiu na sobie światła. Możesz poczuć się wyjątkowo. Biżuteria ta jest doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Model ten idealnie jest idealny na zaręczyny.

Nazwa: Złoty pierścionek z diamentem i szmaragdami

Metal: żółte złoto

Próba: 585

Kamień: diament

Masa: 0,005 ct

Barwa: K-L

Czystość: I1

Kamień: szmaragd

Masa: 0,18 ct

Szerokość obrączki: ok. 1 mm

Średnica korony: ok. 7 mm

Grubość: 2,5 mm

Waga: ok. 1,75 g

Rozmiar pierścionka: 10-18

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Ilość
Dostępny

4 innych produktów w tej samej kategorii: