Złoty pierścionek z diamentem

Złoty pierścionek z diamentem

Złoty pierścionek z diamentem

2 632,00 zł

Pierścionek wykonany jest z połączenia wysokiej próby 585 białego i żółtego złota. Dzięki skupianiu na sobie światła daje efekt rozświetlenia. Ciekawy wygląd zapewniły mu przechodzące odcienie złota. Diament wykonany szlifem brylantowym dodaje elegancji. Możesz poczuć się w nim wyjątkowo. Biżuteria ta jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby. To doskonały wybór na zaręczyny.

Nazwa: Złoty pierścionek z diamentem

Metal: białe złoto, żółte złoto

Próba: 585

Kamień: diament

Masa: 0,10 ct

Barwa: J

Czystość: I1

Szerokość obrączki: ok. 3 mm

Średnica korony: ok. 6,75 mm

Wysokość: 3,4 mm

Waga: ok. 2,35 g

Rozmiar pierścionka: 10-18

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Ilość
Dostępny