Złoty pierścionek z diamentem

Złoty pierścionek z diamentem

Złoty pierścionek z diamentem

3 184,65 zł

Pierścionek wykonany jest z połączenia wysokiej próby 585 białego i żółtego złota. Dzięki skupianiu na sobie światła daje efekt rozświetlenia. Ciekawy wygląd zapewniły mu przechodzące odcienie złota. Diament wykonany szlifem brylantowym dodaje elegancji. Możesz poczuć się w nim wyjątkowo. Biżuteria ta jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby. To doskonały wybór na zaręczyny.

Nazwa: Złoty pierścionek z diamentem

Metal: białe złoto, żółte złoto

Próba: 585

Kamień: diament

Masa: 0,10 ct

Barwa: J

Czystość: I1

Szerokość obrączki: ok. 3 mm

Średnica korony: ok. 6,75 mm

Wysokość: 3,4 mm

Waga: ok. 2,35 g

Rozmiar pierścionka: 10-18

Ilość
Dostępny

 

Kup teraz, zapłać za 30 dni! Sprawdź PayPo, kliknij tutaj!

 

Bezpieczne płatności zapewnia szyfrowanie ssl

 

Darmowa dostawa dla zamówień od 250 zł!

 

Bezproblemowe zwroty do 30 dni od zakupu!

 

Zamów przez telefon: 509 227 261

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

4 innych produktów w tej samej kategorii: