Złoty pierścionek kwiat z diamentem

Złoty pierścionek kwiat z diamentem

Złoty pierścionek kwiat z diamentem

1 254,00 zł

Pierścionek wykonany jest z połączenia wysokiej próby 585 białego i żółtego złota. Dzięki skupianiu na sobie światła rozświetla. W centralnej części pierścionka znajduje się diament wykonany szlifem brylantowym. 2 rodzaje złota w postaci ułożonych na przemian płatków kwiatu, nadały mu oryginalny wygląd. Możesz poczuć się w nim wyjątkowo. Biżuteria ta jest doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Model ten sprawdzi się jako dodatek na specjalne okazje.

Nazwa: Złoty pierścionek kwiat z diamentem

Metal: białe złoto, żółte złoto

Próba: 585

Kamień: diament

Masa: 0,03 ct

Barwa: H

Czystość: I1

Szerokość obrączki: ok. 1,5 mm

Średnica korony: ok. 10 mm

Wysokość: 5 mm

Waga: ok. 1,9 g

Rozmiar pierścionka: 10-18

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Ilość
Dostępny

4 innych produktów w tej samej kategorii: