Złoty pierścionek z czarnym diamentem

  Złoty pierścionek z czarnym diamentem

  Złoty pierścionek z czarnym diamentem

  2 880,00 zł

  Pierścionek powstał z połączenia wysokiej próby 750 białego i różowego złota. Czarny diament wykonany szlifem brylantowym dodaje szyku i elegancji. Zamknięty w koronie z różowego złota na obrączce z białego złota zapewnił mu oryginalny wygląd. Możesz poczuć się w nim wyjątkowo. Biżuteria ta jest doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. To idealna propozycja na pierścionek zaręczynowy. Na specjalne zamówienie oferujemy możliwość wyboru dowolnego brylantu.

  Nazwa: Złoty pierścionek z czarnym diamentem

  Metal: białe złoto, różowe złoto

  Próba: 750

  Kamień: czarny diament

  Masa: 0,15 ct

  Szerokość obrączki: ok. 1,5 mm

  Średnica korony: ok. 5,5 mm

  Waga: ok. 2,2 g

  Rozmiar pierścionka: 10-18

  Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

  Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

  Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

  Ilość
  Dostępny

  4 innych produktów w tej samej kategorii: