• Obecnie brak na stanie
Złoty łączony pierścionek z diamentem

Złoty łączony pierścionek z diamentem

Złoty łączony pierścionek z diamentem

2 273,61 zł

Pierścionek wykonany jest z połączenia wysokiej próby 585 białego i żółtego złota, z diamentem. Dzięki skupianiu na sobie światła, pierścionek daje efekt rozświetlenia. Potęguje to dodatkowo obecność złączonych  ze sobą dwóch obrączek z białego i żółtego złota. W centralnej cześci pierścionka znajduje sie diament wykonany szlifem brylantowym. Możesz poczuć się w nim wyjątkowo. Biżuteria ta jest doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Model ten bedzie idealnym pierścionkiem zaręczynowym.

Nazwa: Złoty łączony pierścionek z diamentem

Metal: białe złoto, żółte złoto

Próba: 585

Kamień: diament

Masa: 0,18 ct

Barwa: J

Czystość: I1

Szerokość obrączki: ok. 3 - 2 mm

Średnica korony: ok. 4 mm

Wysokość: 4 mm

Waga: ok. 2,35 g

Rozmiar pierścionka: 10-18

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Kup teraz, zapłać za 30 dni! Sprawdź PayPo, kliknij tutaj!

 

Bezpieczne płatności zapewnia szyfrowanie ssl

 

Darmowa dostawa dla zamówień od 250 zł!

 

Bezproblemowe zwroty do 30 dni od zakupu!

 

Zamów przez telefon: 509 227 261

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

4 innych produktów w tej samej kategorii: