Złoty dwurzędowy pierścionek z diamentami i sercami

Złoty dwurzędowy pierścionek z diamentami i sercami

Złoty dwurzędowy pierścionek z diamentami i sercami

2 183,00 zł

Dwurzędowy pierścionek wykonany jest z wysokiej próby 585 białego złota. Oryginalą kompozycje tworzy połączenie 16 diamentów z małymi sercami. Dzięki skupianiu na sobie światła daje efekt rozświetlenia. Diamenty wykonane szlifem brylantowym dodają szyku i elegancji. Możesz poczuć się w nim wyjątkowo. Biżuteria ta jest doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Model ten sprawdzi się jako dodatek na specjalne okazje.Nazwa: Złoty dwurzędowy pierścionek z diamentami i sercami

Metal: białe złoto

Próba: 585

Kamień: diament

Masa: 0,26 ct

Barwa: H

Czystość: I1

Szerokość: 5,5 mm

Waga: ok. 2,8 g

Rozmiar pierścionka: 10-18

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Ilość
Dostępny

4 innych produktów w tej samej kategorii: