Złoty dwurzędowy pierścionek z diamentami i sercami

Złoty dwurzędowy pierścionek z diamentami i sercami

Złoty dwurzędowy pierścionek z diamentami i sercami

2 183,48 zł

Dwurzędowy pierścionek wykonany jest z wysokiej próby 585 białego złota. Oryginalą kompozycje tworzy połączenie 16 diamentów z małymi sercami. Dzięki skupianiu na sobie światła daje efekt rozświetlenia. Diamenty wykonane szlifem brylantowym dodają szyku i elegancji. Możesz poczuć się w nim wyjątkowo. Biżuteria ta jest doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Model ten sprawdzi się jako dodatek na specjalne okazje.Nazwa: Złoty dwurzędowy pierścionek z diamentami i sercami

Metal: białe złoto

Próba: 585

Kamień: diament

Masa: 0,26 ct

Barwa: H

Czystość: I1

Szerokość: 5,5 mm

Waga: ok. 2,8 g

Rozmiar pierścionka: 10-18

Ilość
Dostępny

 

Kup teraz, zapłać za 30 dni! Sprawdź PayPo, kliknij tutaj!

 

Bezpieczne płatności zapewnia szyfrowanie ssl

 

Darmowa dostawa dla zamówień od 250 zł!

 

Bezproblemowe zwroty do 30 dni od zakupu!

 

Zamów przez telefon: 509 227 261

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

4 innych produktów w tej samej kategorii: