Złoty pierścionek kwiatek z diamentem

Złoty pierścionek kwiatek z diamentem

Złoty pierścionek kwiatek z diamentem

1 044,00 zł

Pierścionek wykonany jest z połączenia wysokiej próby 585 białego i żółtego złota. Dzięki skupianiu na sobie światła pierścionek subtelnie rozświetla. Diament wykonany jest szlifem brylantowym. Połączenie żółtego złota w formie kwiatka z obrączką w kolorze białego złota tworzy oryginalną kompozycje. Biżuteria ta jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Sprawdzi się jako dodatek do codziennych stylizacji.

Nazwa: Złoty pierścionek kwiatek z diamentem

Metal: białe złoto, żółte złoto

Próba: 585

Kamień: diament

Masa: 0,01 ct

Barwa: H

Czystość: I1

Szerokość obrączki: ok. 2 mm

Średnica korony: ok. 5 mm

Waga: ok. 1,9 g

Rozmiar pierścionka: 10-18

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Ilość
Dostępny

4 innych produktów w tej samej kategorii: