Złoty pierścionek z diamentami i szmaragdem

Złoty pierścionek z diamentami i szmaragdem

Złoty pierścionek z diamentami i szmaragdem

1 859,00 zł

Pierścionek wykonany jest z wysokiej próby 585 białego złota. Rozświetla dzięki skupianiu na sobie światła. W centralnej cześci umieszony jest szmaragd, na którym jest 5 diamentów wykonanych szlifem brylantowym. Zieleń szmaragdu i diamenty dodają blasku i elegancji. Będzie idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Model ten doskonale sprawdzi się jako pierścionek zaręczynowy.

Nazwa: Złoty pierścionek z diamentami i szmaragdem

Metal: białe złoto

Próba: 585

Kamień: diament

Masa: 0,025 ct

Barwa: H

Czystość: I1

Kamień: szmaragd

Masa: 0,48 ct

Średnica korony: ok. 5 x 10 mm

Waga: ok. 1,63 g

Rozmiar pierścionka: 10-18

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Ilość
W magazynie

4 innych produktów w tej samej kategorii: