Złoty pierścionek z diamentem

Złoty pierścionek z diamentem

Złoty pierścionek z diamentem

2 555,00 zł

Pierścionek wykonany jest z wysokiej próby 750 białego złota, z dodatkiem diamentu. Pierścionek daje efekt rozświetlenia, dzięki skupianiu na sobie światła. Diament wykonany szlifem brylantowym, dodaje blasku i elegancji. Biżuteria ta jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Model ten doskonale sprawdzi się jako pierścionek zaręczynowy. Na specjalne życzenie, oferujemy możliwość wyboru dowolnego brylanatu.

Nazwa: Złoty pierścionek z diamentem

Metal: białe złoto

Próba: 750

Kamień: diament

Masa: 0,10 ct

Barwa: G

Czystość: SI1

Szerokość: 1,5 mm

Wysokość: 4 mm

Średnica korony: ok. 5 mm

Waga: ok. 1,85 g

Rozmiar pierścionka: 10-18

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Ilość
Dostępny

4 innych produktów w tej samej kategorii: