Złoty pierścionek z diamentami i tanzanitem

  Złoty pierścionek z diamentami i tanzanitem

  Złoty pierścionek z diamentami i tanzanitem

  1 038,80 zł

  Pierścionek wykonany jest z wysokiej próby 585 białego złota z dodatkiem 10 diamentów i tanzanitu. Diamenty wykonane są szlifem achtkant. Wspólne z tanzanitem w odcieniu fioletu dodają szyku i blasku. Pierścionek subtelnie rozświetla dzięki skupianiu na sobie światła. Biżuteria ta będzie idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Doskonale sprawdzi się jako pierścionek zaręczynowy.

  Nazwa: Złoty pierścionek z diamentami i tanzanitem

  Metal: białe złoto

  Próba: 585

  Kamień: diament

  Masa: 0,05 ct

  Barwa: H-J

  Czystość: I2

  Kamień: tanzanit

  Masa: 0,20 ct

  Średnica korony: ok. 6,5 x 8 mm

  Wysokość: 5 mm

  Szerokość obrączki: ok. 1 mm

  Waga: ok. 1,3 g

  Rozmiary pierścionka: 10-18

  Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

  Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

  Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

  Ilość
  Obecnie brak na stanie

  4 innych produktów w tej samej kategorii: