Złoty pierścionek kwiatek z diamentem i szafirami

Złoty pierścionek kwiatek z diamentem i szafirami

Złoty pierścionek kwiatek z diamentem i szafirami

953,00 zł

Pierścionek wykonany jest z wysokiej próby 585 białego złota, z dodatkiem diamentu. Pierścionek daje efekt rozświetlenia, dzięki skupianiu na sobie światła. Diament wykonany jest szlifem brylantowym. 6 niebieskich szafirów i diament tworzą kwiatek, który dodaje szyku i elegancji. Biżuteria ta jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby. To doskonały wybór na zaręczyny.

Nazwa: Złoty pierścionek kwiatek z diamentem i szafirami

Metal: białe złoto

Próba: 585

Kamień: diament

Masa: 0,055 ct

Barwa: K-L

Czystość: I1

Kamień: szafir

Masa: 0,20 ct

Średnica korony: ok. 7 mm

Wysokość: 2,5 mm

Szerokość obrączki: ok. 1 mm

Waga: ok. 1,75 g

Rozmiary pierścionka: 10-18

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Ilość
Dostępny