Złoty pierścionek kwiatek z diamentem i szafirami

  Złoty pierścionek kwiatek z diamentem i szafirami

  Złoty pierścionek kwiatek z diamentem i szafirami

  952,54 zł

  Pierścionek wykonany jest z wysokiej próby 585 białego złota, z dodatkiem diamentu. Pierścionek daje efekt rozświetlenia, dzięki skupianiu na sobie światła. Diament wykonany jest szlifem brylantowym. 6 niebieskich szafirów i diament tworzą kwiatek, który dodaje szyku i elegancji. Biżuteria ta jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby. To doskonały wybór na zaręczyny.

  Nazwa: Złoty pierścionek kwiatek z diamentem i szafirami

  Metal: białe złoto

  Próba: 585

  Kamień: diament

  Masa: 0,055 ct

  Barwa: K-L

  Czystość: I1

  Kamień: szafir

  Masa: 0,20 ct

  Średnica korony: ok. 7 mm

  Wysokość: 2,5 mm

  Szerokość obrączki: ok. 1 mm

  Waga: ok. 1,75 g

  Rozmiary pierścionka: 10-18

  Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

  Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

  Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

  Ilość
  Dostępny

  4 innych produktów w tej samej kategorii: