Srebrny naszyjnik z zawieszkami serca
  • Srebrny naszyjnik z zawieszkami serca
  • Srebrny naszyjnik z zawieszkami serca

Srebrny naszyjnik z zawieszkami serca

Srebrny naszyjnik z zawieszkami serca

Naszyjnik z zawieszkami w kształcie serc, wykonany jest z najwyższej próby srebra 925 pokrytego warstwą rodu. Powłoka rodu chroni biżuterię przed działaniem czynników zewnętrznych (nie matowieje i nie ciemnieje). Rodowanie dodaje biżuterii blasku dzięki skupianiu na sobie światła. Bransoletka z serii "celebrity" cieszy się popularnością wśród Gwiazd. Poczuj się wyjątkowo także i Ty!

Nazwa: Naszyjnik z zawieszkami serca

Metal: srebro

Próba: 925

Zawieszka: 3 serca

Wymiary zawieszki: 5 x 5 mm

Długość regulowana: od 42 do 45 cm

Waga: ok. 2,00g

 

Kup teraz, zapłać za 30 dni! Sprawdź PayPo, kliknij tutaj!

 

Bezpieczne płatności zapewnia szyfrowanie ssl

 

Darmowa dostawa dla zamówień od 250 zł!

 

Bezproblemowe zwroty do 30 dni od zakupu!

 

Zamów przez telefon: 509 227 261

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

4 innych produktów w tej samej kategorii: