Srebrny naszyjnik motyl z cyrkoniami
  • Naszyjnik Staviori NSC4382

  Srebrny naszyjnik motyl z cyrkoniami

  Srebrny naszyjnik motyl z cyrkoniami

  59,11 zł

  Lekki i niezobowiązujący jak motyl — tak można opisać oryginalny naszyjnik marki Staviori wykonany z wysokiej próby rodowanego srebra 925 odpornego na warunki zewnętrzne. Ten dodatek stanie się idealnym dopełnieniem codziennych stylizacji

  Naszyjnik wykonany jest z wysokiej próby srebra 925. Warstwa rodu zapewnia mu ochronę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych (nie matowieje, nie ciemnieje). Biżuteria rodowana charakteryzuje się delikatnym połyskiem. Białe cyrkonie pokrywające wnętrze motyla dają efektowne rozświetlenie. To idealny prezent dla bliskiej osoby. Będzie doskonałym dodatkiem do wielu stylizacji.

  Długość: 48 cm

  Waga: 1,90 g

  Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

  Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

  Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

  Ilość
  Obecnie brak na stanie

  4 innych produktów w tej samej kategorii: