Złoty medalik Matka Boska

159 zł

Ostatnie egzemplarze!

Medalik w formie zawieszki wykonany jest z żółtego złota o próbie 333. Wokół wizerunku Matki Boskiej na medaliku w kształcie owalu widoczne są słowa modlitwy. Złoto nadaje subtelny blask. To idealny prezent dla bliskiej osoby.

Nazwa: Złoty medalik Matka Boska 

Metal: żółte złoto

Próba: 333

Szerokość: 9 mm

Długość: 20 mm

Waga: ok. 0,75 g

Więcej szczegółów


Napisz opinię

Złoty medalik Matka Boska

Złoty medalik Matka Boska

Nazwa: Złoty medalik Matka Boska 

Metal: żółte złoto

Próba: 333

Szerokość: 9 mm

Długość: 20 mm

Waga: ok. 0,75 g

Producent: Staviori

Biżuterię wysyłamy do Ciebie w dni robocze od poniedziałku do piątku za pośrednictwem kuriera Pocztex24, przesyłka jest ubezpieczona. Przy zamówieniu powyżej 250 zł dostawa GRATIS!

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.
Zapewniamy klientom bezwarunkową możliwość zwrotu zakupionej biżuterii w ciągu 30 dni od daty jej nabycia. W momencie, kiedy klientowi nie podoba się zamówiony produkt - odsyła go do nas. Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. 

23 Polecane również: