ZŁOTY MEDALIK MATKA BOSKA CZĘSTOCHOWSKA Serce

254 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Medalik w formie zawieszki wykonany jest z żółtego złota o próbie 585. Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej umieszczony na medaliku w kształcie serca.

Żółte Złoto 0,585. Wymiary 11x14 mm. Długość 20 mm.

Więcej szczegółów


Napisz opinię

ZŁOTY MEDALIK MATKA BOSKA CZĘSTOCHOWSKA Serce

ZŁOTY MEDALIK MATKA BOSKA CZĘSTOCHOWSKA Serce

Biżuterię wysyłamy do Ciebie w dni robocze od poniedziałku do piątku za pośrednictwem kuriera Pocztex24, przesyłka jest ubezpieczona. Przy zamówieniu powyżej 250 zł dostawa GRATIS!

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.
Zapewniamy klientom bezwarunkową możliwość zwrotu zakupionej biżuterii w ciągu 30 dni od daty jej nabycia. W momencie, kiedy klientowi nie podoba się zamówiony produkt - odsyła go do nas. Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. 

23 Polecane również: