Złoty medalik Maryja

159 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Medalik w formie zawieszki wykonany jest z żółtego złota o próbie 333. Wewnątrz medalika w kształcie łezki widnieje postać Maryi. Złoto nadaje mu subtelny blask. To idealny prezent dla bliskiej osoby. 

Nazwa: Złota medalik Maryja

Metal: żółte złoto

Próba: 333

Szerokość: 9 mm

Długość: 25 mm

Waga: ok. 0,80 g

Więcej szczegółów


Napisz opinię

Złoty medalik Maryja

Złoty medalik Maryja

Nazwa: Złota medalik Maryja

Metal: żółte złoto

Próba: 333

Szerokość: 9 mm

Długość: 25 mm

Waga: ok. 0,80 g

Producent: Staviori

Biżuterię wysyłamy do Ciebie w dni robocze od poniedziałku do piątku za pośrednictwem kuriera Pocztex24, przesyłka jest ubezpieczona. Przy zamówieniu powyżej 250 zł dostawa GRATIS!

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.
Zapewniamy klientom bezwarunkową możliwość zwrotu zakupionej biżuterii w ciągu 30 dni od daty jej nabycia. W momencie, kiedy klientowi nie podoba się zamówiony produkt - odsyła go do nas. Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. 

23 Polecane również: