Coraz bliżej święta, czyli jaką biżuterię kupić w prezencie świątecznym?

Coraz bliżej święta, czyli jaką biżuterię kupić w prezencie świątecznym?

Coraz bliżej święta, czyli jaką biżuterię kupić w prezencie świątecznym?

Święta Bożego narodzenia tuż tuż. Co warto wybrać i czym kierować się podczas wyboru błyskotek w ramach prezentu? Podpowiedź znajdziesz w tym artykule.

Klasyka zawsze w modzie

Osoba, którą chcesz obdarować wyjątkową biżuterią, nie nosi jej zbyt dużo na co dzień? A może nie potrafisz ściśle określić jej gustu w tej kwestii? Rozwiązaniem, które pozwoli na uniknięcie katastrofy, będzie klasyczna, ponadczasowa biżuteria. Co to jednak oznacza? Diamenty są wieczne, więc zawsze okażą się trafionym pomysłem (tańszym zamiennikiem będą cyrkonie). Musisz jedynie zdecydować, czy ta szczęściara (lub szczęściarz) lubuje się w złotej czy srebrnej biżuterii. Warto to (dyskretnie!) zauważyć samemu lub zapytać trzecią osobę o zdanie.

Trendy? Tylko dla wielbicielek

Podobnie jak w ubraniach czy obuwnictwie, przeróżne, często przeciwstawne trendy można odnaleźć także w biżuterii. Jeżeli pragniesz sprezentować komuś biżuterię z pierwszych stron magazynów o modzie, musisz być ostrożny. Taki rodzaj podarunku będzie trafiony, jeżeli osoba obdarowywana faktycznie jest miłośnikiem biżuterii, a zawartość jej szkatułki zmienia się wraz z aktualnymi trendami. Wówczas wystarczy nieco zorientować się w Internecie lub prasie, co jest w tym momencie na topie i wybrać się do sklepu. Voila!

Parametry mają znaczenie

Oczywiście nie można sprowadzać wszystkiego do utartych schematów, wszak „są gusta i guściki”. Pamiętaj jednak, że jeżeli nie chcesz popełnić świątecznej gafy przy choince, musisz wziąć pod uwagę takie kryteria, jak: wiek, sposób ubierania się, zainteresowania, a nawet wykonywany zawód. Jak poczułaby się stateczna Pani w starszym wieku, gdyby w prezencie dostała różnokolorową bransoletkę z koralików? Jak zareagowałaby nastolatka o grunge'owym stylu, jeśli znalazłaby pod choinką naszyjnik z diamentów? Trzymanie się schematów jest bezpieczne i bezbolesne (dla obu stron)...

Powodzenia w Świątecznych zakupach! :)

Zostaw komentarz

* Imię:
* Email: (nie publikowany)
   Strona: (Url strony z http://)
* Komentarz
KOD Z OBRAZKA