Zoom na trend: celebrytka

Zoom na trend: celebrytka

Zoom na trend: celebrytka. Masz już swoją?

Otwórz jakikolwiek magazyn lub portal o modzie, a w dziale Biżuteria na pewno natkniesz się na celebrytkę. Co to takiego i dlaczego robi taką furorę? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.

Gwiazdorska biżuteria

Niech nie zmyli Cię nazwa. Celebrytka to nie wysadzany dużymi diamentami naszyjnik blisko szyi, ale cienki łańcuszek, przez który przewleka się płaski wisiorek-zawieszkę o różnorodnym kształcie (choć najpopularniejsze są koła i serduszka). Nie ma znaczenia, czy jest złota, srebrna czy pozłacana. Często można napotkać się na wersję z jeszcze jednym łańcuszkiem spływającym w zagłębienie przy biuście lub wzdłuż obojczyka. To prawdziwy hit sezonu!

Popularność celebrytki zawdzięcza się...celebrytkom

Nie wiemy dokładnie, skąd jej jednoznaczna nazwa, ale możemy się domyślać. Celebrytkę zauważono po raz pierwszy na szyjach zagranicznych oraz polskich gwiazd. Jej fankami są m.in. aktorki – Jessica Alba, Sandra Bullock, Kina Rusin i Małgorzata Kożuchowska, a także blogerki – Maffashion czy Jessica Mercedes Kirschner. Jak widać, delikatność tego naszyjnika urzekła nawet największe sławy znane z telewizji i internetu.

Pokochasz jej uniwersalność

Celebrytka nie rzuca się bardzo w oczy, więc tak naprawdę możesz zestawić ją z dowolnym zestawem ubrań: ze spodniami i koszulą czy z sukienką; na co dzień do pracy czy na specjalne okazje. Pamiętaj tylko, żeby zakładać ją do głębszego dekoltu – inaczej zniknie pod ubraniem, a chyba nie o taki efekt Ci chodzi?

Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w temacie celebrytek.

Zostaw komentarz

* Imię:
* Email: (nie publikowany)
   Strona: (Url strony z http://)
* Komentarz
KOD Z OBRAZKA