Złoty łańcuszek

587 zł

Złoty łańcuszek wykonany z białego złota próby 585. Dzięki skupianiu na sobie światła łańcuszek daje efekt rozświetlenia. Dodaje to szyku i elegancji. Łańcuszek Staviori to dawka niezobowiązującego luksusu, która pozwoli Ci się wyróżnić wśród innych.

Powłoka: białe złoto

Waga: 

42 cm (1,40g)
45 cm (1,50g)
50 cm (1,65g)

Więcej szczegółów

  • 42 cm
  • 45 cm
  • 50 cm


Napisz opinię

Złoty łańcuszek

Złoty łańcuszek

Powłoka: białe złoto

Waga: 

42 cm (1,40g)
45 cm (1,50g)
50 cm (1,65g)

Biżuterię wysyłamy do Ciebie w dni robocze od poniedziałku do piątku za pośrednictwem kuriera Pocztex24, przesyłka jest ubezpieczona. Przy zamówieniu powyżej 250 zł dostawa GRATIS!

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.
Zapewniamy klientom bezwarunkową możliwość zwrotu zakupionej biżuterii w ciągu 30 dni od daty jej nabycia. W momencie, kiedy klientowi nie podoba się zamówiony produkt - odsyła go do nas. Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. 

16 Polecane również: