Złoty przeplatany łańcuszek

303 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Złoty przeplatany łańcuszek wykonany jest z żółtego złota próby 333. Złoto nadaje rozświetlenie dzięki skupianiu na sobie światła. Dodaje szyku i elegancji. Poczujesz się w nim wyjątkowo. Biżuteria ta jest doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Łańcuszek sprawdzi się jako dodatek na wyjątkowe okazje.

Nazwa: Złoty przeplatany łańcuszek

Metal: żółte złoto

Próba: 333

Szerokość: 1,36 mm

Długość: 42 cm

Waga: ok. 1,2 g

Więcej szczegółów


Napisz opinię

Złoty przeplatany łańcuszek

Złoty przeplatany łańcuszek

Nazwa: Złoty przeplatany łańcuszek

Metal: żółte złoto

Próba: 333

Szerokość: 1,36 mm

Długość: 42 cm

Waga: ok. 1,2 g

Producent: Staviori

Biżuterię wysyłamy do Ciebie w dni robocze od poniedziałku do piątku za pośrednictwem kuriera Pocztex24, przesyłka jest ubezpieczona. Przy zamówieniu powyżej 250 zł dostawa GRATIS!

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.
Zapewniamy klientom bezwarunkową możliwość zwrotu zakupionej biżuterii w ciągu 30 dni od daty jej nabycia. W momencie, kiedy klientowi nie podoba się zamówiony produkt - odsyła go do nas. Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. 

15 Polecane również: