Złote kolczyki z diamentem

Złote kolczyki z diamentem

Złote kolczyki z diamentem

3 661,39 zł

Kolczyki wykonane są z wysokiej próby 750 białego złota z dodatkiem diamentu. Subtelnie rozświetlają dzięki skupianiu na sobie światła. Diament wykonany szlifem brylantowym dodaje szyku i elegancji. Biżuteria ta jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Model będzie doskonałym dodatkiem na co dzień i na wyjątkowe okazje. Na specjalne życzenie oferujemy do tego modelu kolczyków możliwość wyboru dowonego innego brylantu.

Nazwa: Złote kolczyki z diamentem

Metal: białe złoto

Próba: 750

Kamień: diament

Masa: 0,18 ct

Barwa: G

Czystość: SI1

Grubość: 4 mm

Średnica: 4 mm

Waga: ok. 1,56 g

Ilość
W magazynie

 

Kup teraz, zapłać za 30 dni! Sprawdź PayPo, kliknij tutaj!

 

Bezpieczne płatności zapewnia szyfrowanie ssl

 

Darmowa dostawa dla zamówień od 250 zł!

 

Bezproblemowe zwroty do 30 dni od zakupu!

 

Zamów przez telefon: 509 227 261

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

4 innych produktów w tej samej kategorii: