Złote kolczyki z diamentem

Złote kolczyki z diamentem

Złote kolczyki z diamentem

3 661,00 zł

Kolczyki wykonane są z połączenia wysokiej próby 750 białego i żółtego złota z dodatkiem diamentu. Dzięki skupianiu na sobie światła delikatnie rozświetlają. Diament wykonany szlifem brylanotowym dodaje szyku i elegancji. Biżuteria ta jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Model ten sprawdzi się jako dodatek na co dzień jak również na wyjątkowe okazje. Na specjalne życzenie oferujemy do tego modelu kolczyków możliwość wyboru dowonego innego brylantu.

Nazwa: Złote kolczyki z diamentem

Metal: żółte złoto, białe złoto

Próba: 750

Kamień: diament

Masa: 0,20 ct

Barwa: G

Czystość: SI1

Średnica: 3 mm

Grubość: 2 mm

Waga: ok. 1 g

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Ilość
W magazynie