• Obecnie brak na stanie
Złote kolczyki z białą cyrkonią
  • Kolczyki Staviori KXC3052
  • Kolczyki Staviori KXC3052
  • Kolczyki Staviori KXC3052

Złote kolczyki z białą cyrkonią

Złote kolczyki z białą cyrkonią

Kolczyki wykonane są z połaczenia białego i żółtego złota o próbie 333. Jedna część kolczyka wykonana jest z białego złota, druga z żółtego złota, wewnątrz umieszczono cyrkonię. Taka forma daje ciekawy wygląd. Biała cyrkonia dodaje blasku i elegancji. Kolczyki delikatnie rozświetlają dzięki skupianiu na sobie światła. Biżuteria ta jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Będą doskonałym dodatkiem na specjalne okazje.

Nazwa: Złote kolczyki z białą cyrkonią

Metal: białe złoto, żółte złoto

Próba: 333

Wymiary: 6,5 x 11 mm

Kamień: biała cyrkonia

Waga: ok. 1,4 g

 

Kup teraz, zapłać za 30 dni! Sprawdź PayPo, kliknij tutaj!

 

Bezpieczne płatności zapewnia szyfrowanie ssl

 

Darmowa dostawa dla zamówień od 250 zł!

 

Bezproblemowe zwroty do 30 dni od zakupu!

 

Zamów przez telefon: 509 227 261

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

4 innych produktów w tej samej kategorii: