Złote kolczyki z białą cyrkonią
  • Kolczyki Staviori KXC3052
  • Kolczyki Staviori KXC3052
  • Kolczyki Staviori KXC3052

  Złote kolczyki z białą cyrkonią

  Złote kolczyki z białą cyrkonią

  302,83 zł

  Kolczyki wykonane są z połaczenia białego i żółtego złota o próbie 333. Jedna część kolczyka wykonana jest z białego złota, druga z żółtego złota, wewnątrz umieszczono cyrkonię. Taka forma daje ciekawy wygląd. Biała cyrkonia dodaje blasku i elegancji. Kolczyki delikatnie rozświetlają dzięki skupianiu na sobie światła. Biżuteria ta jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Będą doskonałym dodatkiem na specjalne okazje.

  Nazwa: Złote kolczyki z białą cyrkonią

  Metal: białe złoto, żółte złoto

  Próba: 333

  Wymiary: 6,5 x 11 mm

  Kamień: biała cyrkonia

  Waga: ok. 1,4 g

  Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

  Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

  Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

  Ilość
  Obecnie brak na stanie

  4 innych produktów w tej samej kategorii: