Złote owalne kolczyki

426 zł

Ostatnie egzemplarze!

Złote owalne kolczyki wykonane z połączenia wysokiej próby żółtego i białego złota 585. Dzięki skupianiu na sobie światła subtelnie rozświetlają. Jedna część kolczyka zrobiona jest z białego złota, druga z żółtego złota. Taka forma nadaje im oryginalny wygląd. Biżuteria ta jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Model ten sprawdzi się jako dodatek na specjalne okazje.

Nazwa: Złote owalne kolczyki

Metal: białe złoto, żółte złoto

Próba: 585

Wymiary: 3 x 12 mm

Waga: ok. 1,15 g

Więcej szczegółów


Napisz opinię

Złote owalne kolczyki

Złote owalne kolczyki

Nazwa: Złote owalne kolczyki

Metal: białe złoto, żółte złoto

Próba: 585

Wymiary: 3 x 12 mm

Waga: ok. 1,15 g

Producent: Staviori

Biżuterię wysyłamy do Ciebie w dni robocze od poniedziałku do piątku za pośrednictwem kuriera Pocztex24, przesyłka jest ubezpieczona. Przy zamówieniu powyżej 250 zł dostawa GRATIS!

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.
Zapewniamy klientom bezwarunkową możliwość zwrotu zakupionej biżuterii w ciągu 30 dni od daty jej nabycia. W momencie, kiedy klientowi nie podoba się zamówiony produkt - odsyła go do nas. Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. 

30 Polecane również: