Złote kolczyki

443 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kolczyki wykonane są z połączenia wysokiej próby 585 białego i żółtego złota. Dzięki odbijaniu światła dają subtelne rozświetlenie. Dwa odcienie złota wspólnie z oryginalną fakturą nadaje ciekawy wygląd. Kolczyki będą idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Model ten sprawdzi się jako dodatek się na wyjątkowe okazje.

Nazwa: Złote kolczyki

Metal: żółte złoto, białe złoto

Próba: 585

Szerokość: 5,4 mm

Długość: 13 mm

Waga: ok. 1,2 g

Więcej szczegółów


Napisz opinię

Złote kolczyki

Złote kolczyki

Nazwa: Złote kolczyki

Metal: żółte złoto, białe złoto

Próba: 585

Szerokość: 5,4 mm

Długość: 13 mm

Waga: ok. 1,2 g

Producent: Staviori

Biżuterię wysyłamy do Ciebie w dni robocze od poniedziałku do piątku za pośrednictwem kuriera Pocztex24, przesyłka jest ubezpieczona. Przy zamówieniu powyżej 250 zł dostawa GRATIS!

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.
Zapewniamy klientom bezwarunkową możliwość zwrotu zakupionej biżuterii w ciągu 30 dni od daty jej nabycia. W momencie, kiedy klientowi nie podoba się zamówiony produkt - odsyła go do nas. Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. 

30 Polecane również: