Złote kolczyki łączone serca

420 zł

Ostatnie egzemplarze!

Kolczyki wykonane są z połączenia białego i żółtego złota o wysokiej próbie 585. Kolczyki dają efekt rozświetlenia, dzięki skupianiu na sobie światła. Ciekawy wzór połączonych serc nadał im oryginalny kształt. Biżuteria ta jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Kolczyki sprawdzą się jako dodatek w codziennych stylizacjach.

Nazwa: Złote kolczyki łączone serca

Metal: białe złoto, żółte złoto

Próba: 585

Wymiary: 9,1 x 8,1 mm

Waga: ok. 1,15 g

Więcej szczegółów


Napisz opinię

Złote kolczyki łączone serca

Złote kolczyki łączone serca

Nazwa: Złote kolczyki łączone serca

Metal: białe złoto, żółte złoto

Próba: 585

Wymiary: 9,1 x 8,1 mm

Waga: ok. 1,15 g

Producent: Staviori

Biżuterię wysyłamy do Ciebie w dni robocze od poniedziałku do piątku za pośrednictwem kuriera Pocztex24, przesyłka jest ubezpieczona. Przy zamówieniu powyżej 250 zł dostawa GRATIS!

Wszystkie oferowane przez nas produkty z kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość kamieni.

Diamenty o masie powyżej 0,50ct posiadają dodatkowo międzynarodowy certyfikat jednego z najbardziej znanych na świecie laboratoriów gemmologicznych (HRD, GIA lub IGI). (Ze względu na długi czas trwania oraz wysokie koszty procedur, niezbędnych przy przeprowadzaniu analizy kamieni, certyfikaty te stosuje się w przypadku diamentów o większej wartości.)

Gwarantujemy również, iż kamienie wykorzystywane przy produkcji naszej biżuterii są zgodnie z wymogami ONZ, z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.
Zapewniamy klientom bezwarunkową możliwość zwrotu zakupionej biżuterii w ciągu 30 dni od daty jej nabycia. W momencie, kiedy klientowi nie podoba się zamówiony produkt - odsyła go do nas. Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. 

30 Polecane również: