Kolczyki

Kolczyki

Filtruj według

Kolczyki

Małe jest piękne!

Nawet najmniejsze rzeczy są w stanie przekazać wiele. Tak też jest z kolczykami – z pozoru nierzucające się w oczy ozdoby, w rzeczywistości potrafią kompletnie odmienić spojrzenie (a nawet całą twarz). Wyrażają zdecydowanie i pewność siebie – zwłaszcza, gdy ich posiadaczka ma upięte włosy. To także świetny sposób na oryginalny prezent, który może oznaczać różne uczucie. Zastanów się, co chcesz powiedzieć i zastąp słowa naszymi kolczykami!


Skarbnica urokliwych ozdób

W Lilylove zachwycisz się różnorodnością przepięknych kolczyków. Zostały wykonane z doskonałej jakości prób białego, żółtego lub różowego złota bądź srebra. Wolisz z dodatkiem cyrkonii czy kamieni naturalnych, takich jak szafiry, szmaragdy, rubiny czy diamenty? Dłuższe, wiszące, a może subtelne wkrętki? Wybierz te, które skradną serce ukochanej osobie. To najpiękniejszy sposób na to, by na jej twarzy zagościł uśmiech.

W razie pytań lub wątpliwości odnośnie naszych kolczyków, zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Z pewnością Ci pomożemy!

Przepraszamy za niedogodności.

Prosimy skorzystaj z wyszukiwarki jeśli chcesz znaleźć podobną błyskotkę :)